У Монастирищі засудили чоловіка, який зайшов на подвір’я своїх сусідів і вбив двох собак. Випадок стався 18 травня. Пише сайт “Про все“.

Зловмисник взяв свою рушницю і по черзі вистрелив у тварин.

“Здійснив по одному пострілу із гладкоствольної двохствольної мисливської рушниці у безпритульну собаку породи «Хаскі» та безпородну собаку, яка перебувала на прив`язі, чим спричинив тілесні ушкодження несумісні із життям, які призвели до загибелі зазначених двох тварин”, – йдеться у вироку суду.

Обвинувачений пояснив, що тварини нібито загризли його гусенят.

“Вигнав за територію домоволодіння 16 гусенят, а сам на короткий час зайшов в будинок. Відразу за ним зайшла сусідка та повідомила, що дві собаки, з сусіднього двору, загризли його гусенят. Коли він вийшов за двір, то побачив, що 15 його гусенят були мертвими а одного не було. Сусідка розповіла йому, що одне гусеня собака занесла на територію домоволодіння потерпілої. Після того як прибрав гусенят, вдома взяв рушницю, пішов у сусідній двір, де застрелив двох собак”, – розповів на суді чоловік.

У вчиненому підсудний розкаявся. Просив не карати і запевняв, що убивство тварин скоїв через розпач. Планував використати м’ясо птиці для харчування себе та біженців, яких прихистив.

Суд визнав чоловіка винним у жорстокому поводженні з тваринами й призначив йому покарання 5 років позбавлення волі. Водночас його звільнили від відбування основної кари, замінивши на 1 рік умовно. Власники вбитих тварин жодних претензій до нього не мають.