Жителі Черкащини продовжують розвивати власний бізнес за підтримки держави. У межах програми єРобота 263 черкащани  отримали майже 62 млн грн на розвиток власної справи. Про це розповіла заступниця начальника управління реалізації політики зайнятості Черкаського обласного центру зайнятості Алла Баранцова на брифінгу в медіацентрі ОВА.

Минулоріч гранти отримали 196 жителів області. Цього року до ОЦЗ надійшло 130 заявок на мікрогранти, з них вже підтримали 51.

– Метою програми є створення нових робочих місць, підтримка малого підприємництва, щоб економіка працювала, а податки поповнювали бюджети, – наголосила Алла Баранцова. – Загалом завдяки реалізації мікрогрантів уже вдалося створити понад 220 нових робочих місць в області. Гранти можна використовувати для започаткування власного невеликого стартапу: відкриття перукарні, кабінету манікюру чи швейної майстерні. Також гранти є засобом розширення вже діючого бізнесу. Найчастіше їх залучають на закупівлю обладнання. Загалом є дуже багато напрямів, за якими можна використовувати грантові кошти.

Бізнес-плани на мікрогранти фінансують від 50 до 250 тис. грн, гранти для ветеранів та одного із членів їхніх родин – від 250 тис. до 1 млн грн. Подати заявку можна через портал «Дія».

Отримати мікрогрант може як діючий підприємець, так і людина без досвіду такої діяльності.