335370 гривень надійшло на благодійний рахунок Канівської центральної районної лікарні за два дні від підприємств, приватних підприємців та жителів Канева задля придбання необхідного обладнання та засобів захисту в боротьбі зі світовою пандемією, викликаною вірусом COVID – 19. Повідомляють у пресслужбі міської ради.

Нагадаємо, із закликом негайно збирати кошти до канівців звернувся міський голова Ігор Ренькас. Насамперед гроші будуть спрямовані на придбання двох апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ) та двох кисневих концентраторів, що обійдеться в суму близько 2-х мільйонів гривень.

Серед перших ініціативу Канівського міського голови підтримали потужні підприємства міста – 160 тис.грн. перерахували АТ ЕМЗ “Магніт” і ТОВ “Магнітприлад”, 150 тис.грн. – ТОВ “Ергопак”. Також 10 тис.грн. надійшло від фермерського господарства Тертичного (Литвинецька ОТГ) та 9 тис.грн. від ТОВ “Абсолютгарант”.

Долучаються й фізичні особи-підприємці Канева, зокрема, по 2 тис.грн. Канівській ЦРЛ перерахували ФОП Ю.Кекух і ФОП О.Семеніст.

Не стоять осторонь спільній загрозі й прості жителі громади. Вже 12 канівців стали благодійниками, перерахувавши кошти на рахунок Канівської ЦРЛ, на загальну суму 2370 грн., виділивши із сімейного бюджету від 30 до 500 грн.

Свій одноденний заробіток на протидію коронавірусу перерахують і працівники структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міської ради. Комунальні підприємства також підтримають звернення очільника міста.