Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко сьогодні відвідав “Черкаський міський пологовий будинок “Центр матері та дитини”. Очільник міста розповів про покращення умов перебування в пологовому, виконані коштом бюджету територіально громади.

“Протягом 2022-2023 закупили 2 сучасні апарати УЗД, яких в Україні всього 5, сучасні аналізатори, мікроскопи, функціональні механічні ліжка та інше. Встановлене обладнання значно покращило якість надання послуг та робить наш заклад конкурентоспроможним.

З нагоди Всесвітнього дня передчасно народжених дітей відвідав заклад, поспілкувався із керівником Дмитром Вітренком, лікарями та пацієнтками. З їхніх слів, умови – хороші, ставлення лікарів та персоналу – на найвищому рівні.

blank

На сьогодні, “Черкаський міський пологовий будинок “Центр матері та дитини” – конкурентний медичний заклад, який надає високоякісні послуги.

Нагадаю, що за моєї ініціативи, всім породіллям, які народжують у Черкасах, в межах міської програми соціальної підтримки сімей м. Черкаси на 2021-2025 роки, з міського бюджету виплачують 25 тисяч гривень одноразової допомоги.

Незважаючи на війну, продовжуємо допомагати нашим медичним закладам.” – розповів мер Черкас.