Перший етап капітального ремонту Черкаського РЕМ завершено. Сучасний центр обслуговування в форматі «відкритий простір» створено для комфорту як працівників відокремленого структурного підрозділу, так і відвідувачів установи. Повідомляють у ПАТ «Черкасиобленерго».

Відтепер споживачі можуть вирішити всі необхідні питання в одному місці, отримати консультацію спеціаліста чи оформити документи у потрібного фахівця. Також тут потурбувалися про зручність проведення розрахунків та встановили у відділенні Черкаського РЕМ електронний програмно-технічний комплекс – банкомат та термінал для проведення більшості банківських операцій. Тож тепер отримати повний спектр послуг можна не виходячи з нового сервісного комплексу Черкаського РЕМ.

blank

– Ми безмежно раді, що про нас дійсно турбуються. Голова правління Самчук пообіцяв, що нас переведуть з тих страшних, м`яко кажучи, умов, в яких ми працювали ті попередні роки, і дотримав слова. Ми навіть не уявляли, що все буде так гарно і якісно зроблено, а головне швидко, – поділилася враженнями Тетяна Скачко, оператор І групи комп’ютерного набору групи по розрахункам побутових споживачів.

blank

– Сьогодні особливо приємно йти на роботу, виріс навіть рівень самоповаги. Розумієш, що про тебе думають, піклуються, створюють найкращі умови. Знаєте, ми добре відчуваємо різницю між «було» і «стало». Дуже вдячні, і цінуємо поважне людське ставлення до нас, – говорить інженер групи по розрахункам непобутових споживачів Антоніна Сторчак.

blank

– Я дуже хвилювався, щоб ми встигли завершити перший етап в зазначені строки. Це велика відповідальність і перед колективом, і перед Олегом Самчуком, бо він довірив мені цей РЕМ. Голова правління дав доручення всім відповідальним керівникам працювати ефективною командою та зробити все потрібне для реалізації запланованого. Я дякую колегам за допомогу і всім, хто бере участь в проведені ремонтів. Попереду ще другий етап, а в наступному році на весну заплановано завершення третього, останнього етапу реконструкції, і все – Черкаський РЕМ буде одним з найкращих в області. Дякую і нашому колективу, бо наші працівники як ніхто зацікавлені в приємних змінах, тому за потреби завжди долучаються до будь яких робіт. Нині і нам, і відвідувачам буде набагато зручніше: все поруч, нікуди не потрібно додатково йти, всі фахівці зосереджені в новому центрі обслуговування. Сподіваюся, все це позитивно відобразиться на швидкості та якості обслуговування, і залишатиметься приємним емоційним враженням у споживачів і працівників, – наголосив Юрій Батурін, директор Черкаського РЕМ.

blank

Капітальний ремонт Черкаського РЕМ поділений на три етапи. Перший етап завершили згідно зазначених термінів, на початку листопада. В його межах було створено сучасний центр обслуговування побутових та юридичних споживачів. Але головним завданням було забезпечення працівників гідними умовами праці, тому що приміщення, в яких раніше перебували енергетики Черкаського РЕМ, були в неприпустимому стані.

blank

– Працівники – найбільша цінність нашого Товариства! Це мій принцип. Я вважаю, що тільки забезпечивши працівників всім необхідним, створивши комфортні умови, виплачуючи вчасно гідну заробітну плату, я можу питати про якість їх роботи. Стан, в якому були більшість РЕМ області, коли я прийшов на підприємство, не витримує жодної критики. Це аварійні приміщення, просто жах. Ми не можемо одномоментно скрізь виправити ситуацію, тим більше, що нам постійно заважають відроджувати підприємство. Але ми не зважаємо, у нас спільна мета – успішне, сучасне, процвітаюче Товариство. Я поважаю і ціную свій колектив, ми дуже багато пройшли разом. Тож нині ми разом створюємо підприємство, куди хочеться приходити щоранку, яким пишаєшся, і гордий, що є частиною команди енергетиків ПАТ «Черкасиобленерго», – сказав голова правління Товариства Олег Самчук.

blank

Другий етап капітального ремонту мають завершити 17-го грудня. Тож вже за місяць, напередодні новорічних свят, енергетики Черкаського РЕМ будуть працювати в комфортних умовах.

blank

Нагадаємо, як обіцяв голова правління Товариства, ремонтні роботи в Черкаському РЕМ розпочали, одразу після завершення капітального ремонту в приміщеннях Черкаського міського РЕМ.

blank

Черкаський РЕМ – це відокремлений структурний підрозділ, працівники якого обслуговують Черкаський район. Тут працює півтори сотні фахівців, і з моменту початку експлуатації будівель суттєвих ремонтів старожили колективу не пам`ятають.

blank