Отримуючи доступ до програми дистанційного банківського обслуговування, аферист втрутився до онлайн-банкінгу та привласнив близько 75 000 гривень. Фігуранту вже оголошено про підозру. Про це інформують у пресслужбі поліції області.

Шахрайську схему викрили працівники Управління протидії кіберзлочинам у Черкаській області спільно зі слідчими Черкаського райуправління поліції.

Як встановило слідство,  40-річний черкащанин увійшовши в довіру до доньки потерпілого, отримавши необхідні дані для доступу до програми дистанційного банківського обслуговування зловмисник заволодів коштами близько 75 000 гривень.

Під час проведення санкціонованого обшуку було вилучено речові докази, які підтверджували причетність підозрюваного до вчиненого правопорушення.

Наразі за процесуального керівництва Черкаської окружної прокуратури підозрюваному оголошено про підозру за ч. 4 ст. 190 (Шахрайство), ч. 1 ст. 361 (Несанкціоноване втручання в роботу інформаційних (автоматизованих), електронних комунікаційних, інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних мереж), ч. 4 ст. 185 (Крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України.