Викладачі та працівники Тальнівського будівельно-економічного коледжу на Черкащині демонструють не тільки свої професійні навички, але й свою доброту та відданість громаді. Останнім проявом цього став ремонт лавок на стадіоні, розташованому у лісі. Цей стадіон є улюбленим місцем відпочинку для багатьох мешканців Тальнівського району і студентів навчального закладу. Однак, лавки на стадіоні з часом ламаються, стають непривабливі та потребують ремонту. Саме тоді наставники місцевого коледжу вирішили взяти ініціативу у свої руки. Викладач правових дисциплін – Богдан Калініченко, надав будматеріали для ремонту лавок. Про це пише видання “Вісті Черкащини“.

– Оскільки лавки були в аварійному стані, поламані неохайні, тож я вирішив допомогти фінансово, адже зараз я в армії. На стадіоні, де нині ремонтують лави, наші студенти ходять на дисципліну фізичного виховання, або ж на великій перерві, щоб відволіктися від навчання. Це дуже добра та цінна справа, адже наші викладачі та працівники виділили свої вільні години і почали відновлювати лавки на стадіоні. Вони будуть ремонтувати пошкоджені деталі, фарбувати та надавати лавкам новий вигляд, – зазначив Богдан.

Ця ініціатива не тільки покращить зовнішній вигляд стадіону, але й підвищить комфорт та задоволення для всіх мешканців, які відпочивають у лісі. Викладачі та працівники Тальнівського коледжу продемонстрували свою відданість громаді та здатність до співпраці. Наставники доводять, що навчальний заклад може бути не тільки місцем отримання знань, але й центром позитивних змін у громаді. Ремонтні роботи ще тривають і поки невідомо коли закінчаться, адже лавок доволі багато.