14 червня, у Києві, міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський нагородив орденом «За мужність» ІІІ ступеню співробітника ДСНС Черкащини Олександра Нестеренка. Інформують у ДСНС Черкащини.

blank
За проявлені особисту мужність та відвагу, стійкість та рішучість при виконанні військового обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя під час заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації, указами Президента України нагороди отримали 79 працівників і військовослужбовців органів системи МВС.

Виступаючи перед присутніми Денис Монастирський зазначив: – від імені Президента України та від усього керівництва Держави дякую за ваш труд, за вашу відвагу, за ваш героїзм, за те, що не побоялися ризикнути найдорожчим – життям, – заради визволення України. Зараз на вас з гордістю дивляться кияни, вся Країна. Я щиро бажаю, щоб ваші діти змогли з такою ж гордістю подивитись на вас в день, коли Україна переможе», — зазначив очільник МВС.