В Черкасах очільники обласної прокуратури та нацполіції прозвітували про хід розслідування справи щодо загибелі 7-річного Андрія Лясова.

Наразі, за словами очільника слідчого управління ГУНП в Черкаській області Євгена Рогачова, розглядають дві версії травмівання дитини. Одна з них, що дитина впала та отримала травми, інша – про завдання дитині ушкоджень умисно.

“У ході досудового розслідування перші два дні відпрацьовували осіб. Вже відпрацьовано 28 осіб на предмет дослідження обставин отримання травм, проживання і надання меддопомоги. Призначено 11 експертиз, із яких 2 судово-медичних стосуються отримання травм і смерті хлопчика. Ми домовилися з колегами щодо пріоритетності експертиз даної справи”, – зазначив Рогачов.

Правоохоронці опитують контактних осіб як батьків так і названих бабусі і дідуся хлопчика.

“Враховуючи ряд обставин, які стали нам відомі на днях, розглядаємо й причетність самих батьків. Наразі можна сказати, що дитина була з ушкодженнями не п’ять, як повідомлялось раніше, а дев’ять днів. Лікарі кажуть, що аби була надана допомога впродовж першої доби, то таких трагічних наслідків не було б. Проте варто дочекатися експертиз, на їх проведення потрібно мінімум два тижні”, – повідомив керівник Черкаської обласної прокуратури Олександр Воронін.

Завтра провоохоронці перевірятимуть, чи справді мати постраждалого перебувала в Києві на лікуванні. Жінку вже жвічі допитували. За їх показами, за п’ять днів до госпіталізації вона розмовляла телефоном з сином, за три дні чула його голос, коли розмовляла із свекрухою.

Крім того були перевірені житлові умови родини, сконтактовано з сусідами, вчителями, головами квартальних комітетів, тощо. Жодних доказів того, що родина є неблагополучною немає.