13 серпня, начальник Головного управління поліції Київської області Андрій Нєбитов представив особовому складу та громаді Білоцерківщини нового керівника поліції району. Ним став екс-заступник керівника карного розшуку обласного управління поліції Черкащини Сергій Ждан. Повідомляють у нацполіції Київщини.

Як зазначив Андрій Нєбитов, до підбору кандидатури на цю посаду керівництво Національної поліції України поставилось дуже відповідально. Головний критерій — незаплямована репутація. Тому сьогодні в залі присутній начальник Департаменту карного розшуку НПУ Сергій Тіхонов.

За словами керівника обласної поліції, Сергій Ждан чесний офіцер, який за час своєї служби не заплямив жодного разу чесне ім’я правоохоронця. Саме з таким керівником особовому складу Білоцерківського відділу поліції вдасться покращити результати роботи. «Але саме головне, це наблизитись до громади. Байдужість до людей  і не реагування на повідомлення  – це злочин! І цей негатив буде викоренений з поліції!»- наголосив у своїй промові полковник поліції.