У Звенигородському районному центрі зайнятості, в рамках співпраці із Звенигородсько-Лисянським об’єднаним міським військовим комісаріатом, відбувся ярмарок вакансій з орієнтації на службу в Збройних силах України за контрактом для 14 безробітних.

Представники військового комісаріату презентували понад 100 вакансій військових частин А 1688 (м. Миколаїв) та А 2167 (м. Біла Церква), а також тилової частини бази зберігання м. Сміли.

Старший офіцер відділу комплектування Звенигородсько-Лисянського об’єднаного міського військового комісаріату Андрій Овдієнко розповів про переваги військової служби за контрактом як для чоловіків, так і для жінок. Він зокрема зазначив:

«На сьогодні мінімальна заробітна плата військовослужбовця-контрактника рядового та сержантського складу становить від 7 тис. грн. на місяць, офіцерська – до 16 тис. грн. Крім того, при підписанні контракту, військовослужбовець має право на отримання фінансової винагороди від 8 мінімальних заробітних плат. Також для військовослужбовців передбачено повноцінне речове та продовольче забезпечення, надається право користуватися безоплатним медичним обслуговуванням та санаторно-курортним лікуванням тощо».

За словами Андрія Овдієнка, після завершення першого контракту (у тому числі 6 - ти місячного контракту), військовослужбовці, які продовжили строк військової служби за новим контрактом, можуть безкоштовно отримати вищу освіту без відриву від військової служби (заочно).

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Жанна Федоренко акцентувала на реалізації двосторонньої угоди між військоматом та центром зайнятості, згідно з якою реалізується комплекс заходів щодо посилення військово-патріотичного виховання юнаків та поширення інформації щодо військової служби за контрактом серед населення району.

Під час заходу було розглянуто багато інших питань. Значна кількість учасників заходу, виявили бажання особисто поспілкуватися з представниками об’єднаного міського війського комісаріату.

Про це повідомили фахівці Звенигородського РЦЗ