Жителі Черкас будуть забезпечені інсуліном. Проблема із недофінансуванням має бути вирішена найближчим часом.
Про це повідомив на ранковій нараді головний медик міста Олег Стадник, пише «Про головне».
– Мені стало відомо, що з державного бюджету виділять субвенцію 2 млн.грн. на закупівлю інсуліну. Цих коштів цілком вистачить, – повідомив Стадник.

КОМЕНТАРІ