Профорієнтація – це наукова дисципліна  спрямована на ознайомлення людини з її здібностями й можливостями для того, щоб запропонувати їй обрати одну з найбільш підходящих для неї професій  з урахуванням потреб сучасного ринку праці та містить технологію розвитку у людини позитивного ставлення до праці.

Профорієнтаційна робота проводиться  з  учнями  на всіх етапах шкільного  навчання.

Фахівці служби зайнятості починають працювати в цьому напрямку з учнями ще з 8-го класу.

Днями фахівцями Маньківської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості було проведено профконсультаційні уроки «У світі вибору професій» для учнів 8-х класів Молодецької, Рогівської та Вікторівської загальноосвітніх шкіл, а також було проведено анкетування, що допомагає визначитись школярам з професійними намірами та планами на майбутнє.

Зустріч проходила у форматі інтерактивного заняття. Школярі завзято задавали питання щодо професійних вимог до фахівців різних галузей та брали активну участь в обговоренні свого професійного майбутнього.

Юнаки та дівчата дізналися, як правильно обрати професію, яка з них користуються попитом на ринку праці та обговорили формулу вибору професії та подолання бар’єрів на шляху до професійного визначення.

Захід успішно реалізував свою мету – розширення кругозору і формування інтересу учнів до майбутньої професії.

 «Залишилось зробити вдалий професійний вибір. Маємо надію, він стане ключем до успішного майбутнього і особистісного становлення молоді»,  – коментує директорка  Маньківської районної філії Галина Гаврилюк.

Повідомляє Маньківська районна філія ОЦЗ.