В Україні на часі реформування Служби безпеки. Про це на прес-конференції повідомив лідер руху “Справедливість”, екс-очільник СБУ Валентин Наливайченко.

“Ще на початку 2015 року і підготував і направив Президенту проект Закону про реформу у правоохоронних органах, зокрема у СБУ. Вважаю,  що в Україні має бути створена професійна контррозвідка, тобто боротьба з спецслужбами агресора. І друге: бойовий антитерористичний центр. Всі інші функції у спецслужб треба забирати. Слідство, втручання в бізнес, слідкування за активістамти, журналістами це все КДБ  і кдбізм, який я завжди знищував.”

 Крім того, політик вважає, що має продовжуватися і реформа поліції.

“Поліцію треба підсилювати в першу чергу кримінальною поліцією, для того, щоб спинити розгул криміналу на вулицях. На зараз ми бачимо викрадення дітей, зґвалтування посеред міст – розгул криміналу сягнув жахливих масштабів. Відповідь має бути адекватною: зведені в кулак всі сили і засоби саме на створення фахової кримінальної поліції. І саме вона має вийти на вулиці і придушити криміналітет і почати захищати простого громадянина.” – підкреслив Наливайченко.