28 вересня прокуратурою області скеровано касаційну скаргу на вирок Апеляційного суду щодо обвинуваченому у вбивстві Іллі Новікову. Про це “Інфоміст” повідомили в прес-службі прокуратури області.

Нагадаємо, Апеляційний суд змінив кваліфікацію статті та призначив обвинувачення за ч. 1 ст. 119 (Вбивство, вчинене через необережність). На Новікова чекає покарання у вигляді 5 років позбавлення волі умовно. Із випробувальним терміном у 2 роки.

При цьому батьки вбитого біля клубу Сергія Бондаренка подали підписані заяви про відсутність претензій. Однак на засідання і після нього обумовили своє рішення постійним психологічним тиском із боку представників підозрюваного, інерціює та зволіканнями із боку правоохоронних органів.

Батьки загиблого заявили, що нібито Новіков за допомою людей із надприродніми можливостями спілкувався із загиблим Бондаренком. Загиблий Сергій попросив батькам замінити його та допомагати в майбутньому у всьому. Саме ця інформація від Новікова, кажуть батьки, і стала вирішальною у прийнятті рішення щодо підписання вищезгаданих заяв.

Зазначимо, що сам Новіков регулярно з’являється на різних фото із нічних клубів та бані.