Випускний вечір у Черкасах зможуть провести після завершення ЗНО, якщо цьому сприятиме епідеміологічна ситуація. Про це у коментарі «ВиЧЕрпно» повідомив директор Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов.

– Карантин триватиме до 22 червня, тобто до цього часу ми вже розумітимемо, яка епідеміологічна ситуація складеться в місті. Прямої заборони на проведення випускного вечора немає, також отримуємо багато звернень від батьків та учнів щодо можливості його проведення. На сьогодні активно вивчаємо це питання, — підкреслив Сергій Воронов.
Він також додав, що напередодні було оприлюднено рекомендації, відповідно до яких цьогоріч у Черкасах не буде останніх дзвоників.

Зазначимо, що Міністерство освіти України радить всім школам утриматися від проведення останнього дзвоника та випускних вечорів цього року, аби запобігти поширенню коронавірусної інфекції. Керівникам органів управління освітою та директорам шкіл пропонують завершити навчальний рік дистанційно. Відповідна рекомендація розміщена в листі освітнього відомства щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року,