Народний депутат України Віталій Войцехівський, як спільно із колегами з ГО “ВПО України” перевірили, як працює в Дніпрі хаб “Я – Маріуполь”. Враженнями від побаченого нардеп поділився у соцмережі.

“Як можна тримати звʼязок з жителями окупованих міст, які розкидані по всьому світу? Яскравий приклад соціальноі підтримки започаткувала Маріупольська міська рада у проєкті «Я – Маріуполь».

Так місцева влада тримає звʼязок з маріупольцями не лише в Україні, а й за кордоном. Владці знають про потреби своїх земляків, розуміють як і чим їм допомогти. По всій країні працюють хаби «Я – Маріуполь». В таких центрах почасти працюють самі ж маріупольці, нерідко люди впізнають один одного, бо жили або працювали поряд.

З МФО «ВПО України» відвідали такий хаб у Дніпрі. Тут є психолог, стоматологічний кабінет, сімейний лікар, ремонт одягу, перукар, пральня, дитячі зони… до того ж відвідали шелтер для родин з Маріуполя.

Сьогодні міжнародні партнери, дивлячись на такі проєкти, також надають допомогу, бо бачать прозорість використання коштів.Чому б іншим окупованим містам, не брати досвід Маріуполя за приклад? Разом з колегами працюємо над механізмами масштабування досвіду маріупольців.” – перекониний Віталій Войцехівський.