Черкаського прокурора, якого звинувачували в аварії, визнали тверезим. Відповідні висновки експертизи отримали правоохоронці наприкінці минулого тижня.

“Отримали висновок від Черкаського обласного наркодиспансеру щодо даного водія, – коментує для “Про все” речник патрульної поліції Черкащини Олексій Драгун. – Результат – «негативний». Тобто, водій не перебував в стані алкогольного сп’яніння”.

Водночас, завершилося і службове розслідування. За місцем роботи в його діях таки знайшли порушення.

“У ході розслідування встановлено, що в діях заступника керівника обласної прокуратури наявні ознаки дисциплінарного проступку, – розповідає речниця Черкаської обласної прокуратури Богдана Кулик. – У зв’язку з чим прийнято рішення про скерування дисциплінарної скарги до відповідного органу, що здійснює дисциплінарне провадження. У разі підтвердження відповідним органом наявності дисциплінарного проступку, до вказаного заступника може бути застосоване одне із дисциплінарних стягнень”.

Який конкретно проступок мається на увазі – у прокуратурі поки не кажуть.

Відомо, що на правохоронця був складений протокол за вчинення ДТП.

Нагадаємо, військовий із Черкас Дмитро Кухарчук звинуватив місцевого прокурора у п’яній аварії. За його інформацією, нібито нетверезий правоохоронець не впорався із керуванням та врізався у дорожній знак “Зупинка автобуса”. Аварія трапилася 4 червня в районі водоканалу по вулиці Максима Залізняка.