В ході останнього засідання сесії Канівської міської ради низка питань порядку денного, який мали розглянути члени депутатського корпусу, стосувалася поновлення договорів оренди землі фізичним особам-підприємцям міста. Відповідне питання викликало чимало обговорень у залі. Так, зокрема, Канівський міський голова Ігор Ренькас порушив питання охайності зовнішнього вигляду місцевих крамниць та магазинів.

– Деякі магазини навіть у центрі міста знаходяться в неналежному стані. Окремі з них просто не відповідають елементарним санітарно-технічним нормам. На наші перевірки, листи, звернення ніхто не звертає уваги. Ми змушені застосовувати якісь важелі впливу! Найдієвіше – не продовжувати оренду, – наголосив міський голова.

Присутня у залі голова громадської організації «Відродження» Наталія Капустян наголосила також на проблемі доступності людей з інвалідністю до магазинів та інших закладів і установ у Каневі. За її словами є пандуси у місті, що не відповідають жодним вимогам.

Як варіант, депутати погодилися, що надаватимуть дозволи на продовження договору оренди ФОП не на 5 років одразу (як вони цього просять), а, наприклад, лише на рік з умовою протягом цього терміну виконати всі озвучені вимоги.