Розгляд заяви Черкаської міськради, яка просила скасувати призупинення Черкаським адміністративним судом рішень «канівської» сесії Черкаської міськради з питань змін бюджету, так і не відбувся: позивач – депутат Черкаської міськради Олександр Радуцький заявив клопотання про відвід суду. Про це інформує “Прочерк”.

На думку пана Радуцького, яку підтримав і його представник у суді, суддя Петро Паламар замість того, щоб негайно припинити «явно протизаконні» рішення сесії, зажадав документи, необхідні для розгляду справи по суті. Це, вважає позивач, робить неможливим подальше головування цього судді в судових засіданнях.

Суддя Паламар не погодився із аргументами Радуцького і відмовив у своєму відводі. Остаточне рішення з цього питання ухвалить інший суддя, якого можуть призначити вже завтра.

Якщо він визнає клопотання про відвід обґрунтованим, для розгляду справи буде призначено нового суддю, якщо ні, то розгляд справи продовжить Петро Паламар.

Станом на сьогодні рішення «канівської» сесії залишаються призупиненими. Міський голова Анатолій Бондаренко, представники департаментів і частина депутатів вважають, що така ситуація «спричиняє колапс у місті», звинувачуючи в ситуації в тому числі і суддю.

“Коли зміниться влада, ми розберемося із такими правоохоронцями”, – заявив мер Черкас Анатолій Бондаренко, натякаючи, що після можливої перемоги його партійної вождині Юлії Тимошенко на президентських виборах, він особисто очолить “каральні загончики” і пригадає усім, і прокурорським, і суддям всі рішення, які йому не подобаються сьогодні.