На нещодавній сесії районної ради депутати одноголосно ухвалили звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо змін до проекту моделювання системи адміністративно-територіального устрою Черкаської області. За новими планами на Черкащині залишиться всього 4 райони, Смілянського не буде. Тож смілянські депутати активізувались і подали звернення про утворення в межах області п’ятої адміністративно-територіальної одиниці – Смілянського району. Про це повідомляє Прочерк.

blank

Заступник голови райради Василь Латенко разом з районними обранцями їздив до всіх представників обласної влади з проханням залишити Смілянський район і приєднати до нього м.Сміла, Городищенський, Кам’янський та Корсунь-Шевченківський з центром у м.Сміла. Поки що всі не проти і обіцяють підтримати це рішення на сесії обласної ради.