До 30 квітня державні мужі мали подати електронні декларації про свої статки. Для більшості депутатів Черкаської міської ради – це новий досвід, адже після місцевих виборів минулої осені рада оновилася більше ніж на 80%. “18000” проаналізував декларації від міських обранців на предмет житла.

Все описане у цьому матеріалі стосується виключно майна, що наявне у деклараціях чиновників. Цілком можливо, що народні обранці черкаського розливу могли “забути” про нерухомість у своїх документах або ж записати їх на членів своєї сім’ї. Такі речі не бралися у розрахунок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рейтинг статків черкаських депутатів. 10 найдорожчих автомобілів

Більшість черкаських депутатів проживає у квартирах. Лише кілька декларують будинки та дачі, при цьому резонансних «палаців» серед них не виявлено.

Найбільшу за площею нерухомість у своїй декларації вказує «Слуга народу» Юрій Котолуп. Площа його будинку у Черкасах 395,5 квадратних метрів. Він набутий у 2015 році. Також у Котолупа одна з найбільших квартир серед депутатів – 183 кв.м.

Своєрідною “родзинкою” можна назвати квартиру Котолупа в Нідерландах. Вона набута у 2007 році. Власник оцінив її у понад 2 мільйони гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рейтинг статків черкаських депутатів. У новій міськраді – 20 мільйонерів

На другому місці – житло «батьківщинівця» Юрія Тренкіна. Разом із сестрою, Аллою Коломієць, він володіє будинком у Черкасах, площа якого 355 квадратних метрів.

Далі – лідер «Голосу» Віктор Євпак. Площа його будинку у обласному центрі – 330 квадратних метрів. Також він має ще один будинок на 282 квадрати. Згідно з декларацією, нерухомість набута у 2018 році, декларант сумарно оцінив два будинки у майже 9 мільйонів гривень.

Ще один «батьківщинівець» Роман Діскант декларує садовий будинок у Свидівку на 295 квадратних метрів, набутий у 2014 році. Окрім того, у власності родини Дісканта – найбільша серед депутатів квартира: її площа 251 кв.м і вона перебуває у власності дружини.