У Черкасах виникли проблеми із ремонтом колектору. В НКРЕКП не вирішили питання із фінансуванням робіт, пише сайт 18000.

Нагадаємо, на ремонт колектора по вулиці Чигиринській Міжнародний банк реконструкції й розвитку спрямував 119 мільйонів гривень. Ці кошти необхідні на реконструкцію водопроводу протяжністю 3600 метрів. який транспортує 70 % каналізаційних стоків міста.

За словами директора КП “Черкасиводоканал” Сергія Овчаренка, підрядна організація поки не отримала кошти. Адже документи ще й досі перебувають на розгляді у НКРЕКП.

– Ми планували завершити роботи у вересні. Але вже зараз говоримо про затримки. Адже питання із фінансуванням не вирішено, – говорить Овчаренко. НКРЄКП не підписало документи у нашій редакції, хоча попередньо ми отримали схвалення. Офіційної відповіді про причини поки немає, – говорить Овчаренко.

За словами заступниці міського голови Людмили Бордунос, під час останнього візиту в НКРЕКП навіть представник Міжнародного банку назвав такі дії шантажем.

– Адже комісія хоче підписати пакетом ті угоди, які вигідні їм. Натомість Черкаси – єдине місто, яке запропонувало свій варіант угоди. Тепер кошти у банку просто заморозили, – говорить Бордунос.

Окрім того вона зауважує, що нині надходять скарги від мешканців буднків, повз які проходять надземні труби, про шум.

– Ми знаємо про проблему. Усе через роботу насосів. Зараз шукаємо варіанти вирішення проблеми. Можливо шляхом будівництва захисної стінки, – додав Овчаренко.