У Черкасах внесли зміни до рішення виконкому про призначення управителя багатоквартирних будинків. Йдеться про виключення зі списку двох будинків та визначення відповідальної за зберігання договорів особи. Про це пише сайт 18000.

– За двома лотами ми отримали рішення загальних зборів співвласників квартир двох будинків, які у квітні, ще до проведення конкурсу, визначили управителя, – пояснює заступниця міського голови Людмила Бордунос. – Нам про це не було відомо. У зв’язку з цим ми маємо ці будинки виключити зі списку. Йдеться про Нижню Горову, 27 та Гоголя, 325. Окрім того, цими змінами потрібно визначити уповноважену особу, в якої зберігатимуться підписані договори.

За словами члена виконавчого комітету Сергія Амброса, не можна було допускати, щоб один учасник мав змогу брати участь у конкурсі за всіма лотами. Зрештою технічні зміни до рішення підтримали.

Нагадаємо, на минулому засіданні черкаський міськвиконком затвердив переможця конкурсу з управління багатоквартирних житлових будинків у Черкасах. Ним стало товариство “Сантехбудконструкція”, що входить до орбіти відомого місцевого підприємця Андрія Бортника. Раніше ця ж фірма виграла конкурс на вивезення великогабаритного сміття.