Пес Гуччі фон Ланштейн, або просто Буч з Черкас став чемпіоном на світовій виставці собак, що пройшла у Женеві. Про це пише ВІККА.

Власник Буча пан Віталій розповідає: завели вівчарку не для виставок. Лише згодом керівниця обласного клубу собаківництва подала ідею дресирувати родовитого улюбленця.

“Вона побачила, каже, друзі, у вас же класна собака…. Давайте її тренувати. У півтора року вперше поїхали на виставку, отримали самі низькі оцінки, які тільки можна було. Коли поїхали на третю, тут, як в тому анекдоті, понеслось.” – каже власник собаки.

З кожною виставкою оцінки були все кращі. Далі чемпіонство України, Румунії, Молдови. Зі званням чемпіон Європи Буч вирушає на чемпіонат світу в Женеві. Як пояснює тренер Сергій, щоб виступати на такого рівня змаганнях, потрібно активно тренуватися, дбати про спеціальне харчування і стан шерсті.

Керівниця обласного клубу собаківництва Наталія Кривоколінська зізнається: робила ставки на іншу собаку. Але перемога дісталася черкаському Бучу. Відіграла свою роль генетика собаки, удача і насамперед – значні вкладення господарів.

Власник чотирилапого чемпіона зізнається: мріяв про німецьку вівчарку з дитинства. Своїм улюбленцем пишається. Адже віднині офіційно Буч – найкраща собака – не лише для своєї родини, але в усьому світі.