Другий тиждень тривають пошуки 91-річного Василя Гнатенка із села Стецівка Звенигородського району.  17 листопада чоловік зник при загадкових обставинах. Взуття та одяг він не взяв. Пише видання Вісті Черкащини.

–У нього був мікроінсульт, але поводив себе адекватно, – розповідає донька Любов Яременко. – Хвороба відобразилася лише на дикції. З дому нікуди не ходив. Лише до сусідів погодувати котів. Він фізично дужий. Колись намагалися забрати його до себе, то учотирьох не могли в машину посадити. Його лікар потім ще й сказав, аби жив у своїй хаті. Так йому легше й краще буде. Зараз шкодую, що таки силоміць не забрали.

Рідні майже щодня шукають пенсіонера по всій Звенигородщині. В жодному ймовірному місці, куди б теоретично міг піти, слідів не знайшли. Нині припускають, що чоловіка могли збити автівкою й приховати тіло.

–Дивно, що все взуття та одяг залишилися в хаті, – продовжує Яременко. – Загадка, в чому він пішов. Напередодні він із сусідом проводив світло. Ми приїхали, то лампочка горіла. Дивно й те, що ніхто його навіть не бачив. У дворі все відчинене залишилося, хоча він ніколи такого не допускав. Залишилася одна версія: могла збити машина. Біля двору вони постійно їздять. Не рідко дуже швидко. Тому могли збити й вивезти десь. Вже були подібні випадки. Весною збили чоловіка й вивезли аж під Умань. Він оклигав і якось дістався додому. У Ватутіному жінку збили. Її знайшли аж під Лисянкою.

Донька зниклого пенсіонера просить свідків, які могли б щось бачити, повідомити її. Анонімність гарантує. Телефон для зв’язку: 0672860304