В Управлінні ДСНС у цілодобовому режимі продовжує працювати спеціальний штаб, який у тісній взаємодії із місцевими органами влади, іншими оперативними службами області здійснює моніторінг оперативної ситуації. Повідомив речник Управління Констянтин Проценко.

Наразі, внаслідок ускладненя погодних умов, снігопади та ожеледь на автодорогах області зупинилися і не могли продовжити рух 21 автомобіль.

Найбільш складна ситуація склалася на автодорогах в Уманському районі де вночі коло села Доброводи через ускладнення дорожного руху зупинилися, – 18 вантажних автомобілів, а також коло села Гереженівка, де у затор потрапили 5 вантажних автомобілів та біля міста Звенигородка, де не могли продовжити рух 6 вантажних автомобілів.

Ускладнення руху також зафіксоване у Корсунь-Шевченківському районі, де в районі села Кошмак, зупинився один вантажний автомобіль, у Городищенському районі, поряд із селом Орловець де у затор потрапили 2 вантажних автомобіля. Проблеми на автодорогах зафіксовані також коло села Пляківка в Кам’янському районі, де зупинився 1 вантажний автомобіль.

Заходами що вживаються аварійними та оперативними службами на 10 годину ранку вдалось значно зменшити кількість автомобілів, що знаходилися у заторах. Зокрема ліквідовано затор у Городищенському, Корсунь-Шевченківському, Кам’янському районах, а також у місті Сміла, та коло села Доброводи в Уманському районі. 

Тривають роботи на автодорозі коло села Гереженівка в Уманському районі де із затору, технікою облавтодору та районних експлуатаційних дільниць вже звільнено 15 автомобілів, залишається 5-ть. Для регулювання дорожнього руху та очищення доріг залучено техніку і працівників Національної поліції та Служби автомобільних доріг. Проїзд іншим учасникам дорожнього руху автошляхами області забезпечено.

Для надання допомоги автомобілістам, в усіх районах області підготовлені пункти обігріву.