За добу, 23 вересня пожежно-рятувальні підрозділи області ліквідували 4 пожежі сухої рослинності. Найбільшу пожежу було ліквідовано у місті Золотоноша, де на відкритій території Золотоніської міської ради горіла суха трава. Через поривчастий вітер вогонь швидко поширився на площу майже 3 гектари. Пожежу було ліквідовано силами чергового караулу 8-ої державної пожежно-рятувальної частини з міста Золотоноша. Повідомив речник обласного управління ДСНС Констянтин Проценко.

Ще одна пожежа сухої трави на відкритій території сталася в селі Хацьки, Степанківської ОТГ. Тут на боротьбу з вогнем прибули волонтери з місцевої пожежної команди села Хацьки. Боротьба з вогнем, який поширився на площу у 2 гектари тривала понад годину.

Аналогічна пожежа сталася цього ж дня у місті Черкаси. На відкритій території Черкаської міської ради в районі ПАТ «АЗОТ» вогонь охопив суху траву та старий очерет на загальній площі 300 метрів квадратних. Пожежу було ліквідовано силами двох відділень 1-ої державної пожежно-рятувальної частини міста.

Ще одну пожежу сухої трави, яка призвела до загорання надвірної споруди, ліквідували у селі Ліпляве канівські рятувальники.

В усіх випадках причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем.