Сьогодні на Шполянщині проходять зональні змагання з пожежно – рятувального спорту на першість Черкаської області  пам’яті Олексія Жирного. Змагаються юнаки та рятувальні підрозділи області.

В урочистому відкритті заходу взяв участь начальник Управління ДСНС України у Черкаській області генерал – майор служби цивільного захисту Віктор Гвоздь та керівництво району і міста.

Віктор Гвоздь побажав командам вдалих виступів та повідомив про вручення сучасного пожежно-рятувального автомобіля місцевим рятувальникам. Таким чином шполянські надзвичайники відтепер здійснюватимуть бойові виїзди на новому МАЗі, що придбаний за кошти державного бюджету за сприяння Державної служби України з надзвичайних ситуацій, а це 5 млн грн.

Також очільник ДСНС Черкащини нагородив голову Шполянського району Володимира Потапенка   Почесною грамотою ДСНС України за плідну співпрацю з Держаслужбою у питаннях покращення матеріально – технічного забезпечення підрозділів Управління.

Навзаєм, Володимир Миколайович подякував за новий сучасний пожежний автомобіль, при цьому зазначивши, що придбання спецтехніки ще раз свідчить про те, що ми маємо підтримку Уряду України та керівництва МНС.