60-річний ювілей дитячого садочку – це не просто поважна дата діяльності  навчального закладу, ряд виплеканих поколінь вихованців, педагогів, працівників.

Одним із таких закладів з історією є худяківський ДНЗ «Яблунька», що у Черкаському районі.  Вчора колектив відзначав 60-річчя з дня заснування садочка. Привітати колектив завітало багато гостей: депутат Черкаської обласної ради від політичної партії «Наш край» Ігор Нестеренко, голова обласної організації політичної партії «Наш край» Анатолій Нужний, керівництво району, представники відділу освіти, колишні працівники та керівники садочку, батьки, селяни.

За словами завідувачки ДНЗ «Яблунька», депутата Леськівської ОТГ від «Нашого краю» Лариси Короп, протягом всієї історії садочка тут виросло декілька поколінь не просто селян, а й самих же педагогів та працівників закладу. Сама ж завідувачка пригадує, як маленькою дівчинкою ходила до садочка, і чи могла тоді подумати, що з часом ним же й управлятиме.

– На сьогоднішній день ми опікуємося 84 вихованцями. Наш трудовий колектив налічує 21 працівника, – розповідає Лариса Короп. – У нас дуже дружній колектив, ми немов одна сім’я і головним нашим спільним правилом в роботі є любов до дітей. Вони це відчувають, довіряють тобі і дають нам, вихователям, виправдати свою довіру.

Гостям свята було продемонстровано відеоролик про історію закладу, його життя, перші роки становлення, керівників та працівників. Після чого і вихованці, і педагоги закладу показали гарний концерт.

– Приємно, що у новоствореній ОТГ в педагогічному колективі дитячого садочка працюють молоді фахівці, – зазначає гість свята Анатолій Нужний, голова Черкаської обласної організації політичної партії «Наш край». – Адже це показник розвитку місцевої інфраструктури. Тому я бажаю колективу – натхненної роботи, дітлахам – здоров’я, а молоді – розвинутої інфраструктури села, щоб було, де працювати вдома, народжувати та виховувати дітей!

Анатолій Нужний разом із депутатом обласної ради від «Нашого краю» Ігорем Нестеренко привітали колектив із знаменною датою та вручили подарунки для дітлахів.

– Оскільки село Худяки – це територія мого виборчого округу, я доволі часто буваю тут і тісно співпрацюю із керівником дитячого садочку «Яблунька», – розповідає Ігор Нестеренко. – Ми вже закупили для садочка нові ліжечка, комп’ютерну техніку, а сьогодні приїхали розділити із колективом їхнє свято.

Дитячий садок – це другий дім для дитини. З роками кожен заклад дошкільного виховання набуває свою особливу атмосферу затишку, тепла і любові. Тому головне завдання і влади, і суспільства полягає у забезпеченні належних умов та достатнього фінансування для безпечного та комфортного перебування у ньому підростаючого покоління нації.