Служба безпеки встановила ще одного колаборанта, який працював на рф у захопленому Новоайдарі Луганської області. інформують у пресслужбі обласного Управління.

Під час окупації населеного пункту він запропонував російським військовим свою допомогу у війні проти України.
За співпрацю з ворогом колаборант отримав посаду «директора» незаконного правоохоронного органу – «Новоайдарівського лісомисливського господарства». На цій «посаді» він сприяв окупантам у забезпеченні контролю над використанням лісових угідь, видобутком деревини, розподілу лісових ділянок.

Встановлено, що колаборант особисто «кришує» та за визначену «таксу» надає дозвіл підприємцям на проведення робіт, пов’язаних із видобутком, зберіганням або переробкою продукції лісу та полювання.

Наразі слідчими СБУ повідомлено фігуранту про підозру за ч. 7 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) та ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу Україну.

Зловмисник переховується від правосуддя на тимчасово окупованій території. Йому загрожує покарання до 15 років ув’язнення або довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Черкаській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.