Як повідомляє Служба безпеки України, на Черкащині вона припинила діяльність інтернет-агітатора, який пропагував відновлення радянської влади у віртуальному просторі. Зловмисник нібито на власних сторінках у соцмережах поширював деструктивні матеріали із забороненою символікою комуністичного тоталітарного режиму і закликав до «відродження влади СРСР в Україні».  А під час обшуку в нього знайшли радянську символіку та агітаційні матеріали. Тепер йому загрожує цілком реальна кримінальна відповідальність.

Утім, подібні повідомлення СБУ викликають підозри, що не все насправді так, як пишуть. Адже, як відомо, за матеріалами спецслужби нині судять ще одного пенсіонера із Чигиринського району, який просто перепостив у соцмережі стоп-кадр із серіалу «Слуга народу», де герой нинішнього президента Володимира Зеленського Василь Голобородько розстрілює парламент. Під картинкою був напис, щось типу, що «всі дістали, і всіх треба покарать». Конкретно кого це стосується, і навіть якої країни – в дописі не було зазначено. Втім, наші доблесні «борці із шпигунами» вважають такі дії достатньою підставою для того, щоб звинувачувати людину у «закликах до повалення влади в Україні».

До речі, в нашій редакції ще з радянських часів залишився бюстик Леніна, однак це зовсім не значить, що ми ностальгуємо за СРСР. І здається нам, допис пенсіонера про те, що «тоді був порядок», приносить менше шкоди, ніж діяльність цілої фракції тієї ж антиукраїнської ОПЗЖ в парламенті на чолі з Віктором Медведчуком, яких чомусь за їхні відверті антиукраїнські виступи у стінах Верховної Ради та на багаточисельних ефірах ніхто не переслідує. Всі ці відкриті вороги України спокійно ходять по столиці і продовжують сіяти розбрат та ненависть, закликаючи «любити Путіна» чи засуджувати в продажних українських судах правдиві українські книжки, як-то було із історично-документальним твором Вахтанга Кіпіані про Василя Стуса, де згадують «старання» Медведчука у знищенні цього великого українця. Звісно, Зеленський відважився закрити три їхні сепаратистські телеканали, однак зробив це не через підозри в роботі на ФСБ, а через їхню нищівну шкоду для власного рейтингу. Звісно, спасибі. Але хотілося б, щоб державні мужі та спецслужби блокували і справжню діяльність реальних ворогів України, паралельно із ловлею «віртуальних» озлоблених обивателів, яких дістало жебрацьке животіння у наскрізь корумпованій країні. І щоб покарання для всіх було пропорційним завданій шкоді.