Відомий співак з Черкас і фронтмен гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк в ефірі Радіо Промінь розповів про новий альбом «Таємний код: Рубікон», український тур, оновлення складу гурту та реліз кліпу на пісню «ДШ», повідомляє «Українське радіо».

– Те, що альбом «Таємний код: Рубікон» ліричний — про це говорили не один раз. Часом він здається розпачливим, трошечки зажуреним.  Він мав бути таким?

— Так. Він вийшов восени. Осінь — це така пора. Майже рік ми працювали над цією платівкою, проте головний меседж, те, що ми хотіли сказати: що б не сталося з вами, ви можете це подолати, ви можете пройти крізь будь-які випробування. Бувають платівки для суму. Бувають — для щастя. Але нехай він буде світлим, по-перше. А по-друге, ви не уявляєте, як круто, що б з вами не сталося, веселощі, сум, ностальгія, записати і позбутися, мати десь на поличці цей настрій, дістати і прослухати, якщо хочеш, а ні — покласти його назад у бібліотеку чи фонотеку, і хай він там собі буде. Частина альбому була записана в Провансі, восени. Там якраз настрій був таким.

– Це була така музична терапія для тебе?

– Безумовно. Музика — це ліки, сповідь, терапія. Під час виконання — це пасивна медитація.

– Важливо тобі, щоб цю хвилю, емоцію на концерті зловили і відчули люди, які тебе слухають?

– По-іншому ніколи не було. Звісно, важливо, але я не можу вам сказати наскільки, бо байдужості я не пам’ятаю на концертах.

– Чи у другій частині альбому цей ліричний настрій залишиться?

– Там є ще більш глибокі за настроєм пісні, але є і щасливі. Я не міг випустили платівку, яка б складалася тільки з сумних пісень.

– Чи цей альбом став рубіконом, який подолано?

– Ми ще не подолали рубікон. Світ ще не побачив другу частину альбому. Триває тур на підтримку цього альбому. Лише декілька міст ми зуміли проїхати. Далі ми поїдемо у Кривий Ріг, Южноукраїнськ, Кропивницький. Фантастично, що така осінь видалась. Їхати зараз Україною, коли все таке кольорове і там тебе чекають, співають твої пісні, це просто щастя.

– Чи активно люди співають нові пісні?

– Так. Пісню «Безодня» з Тіною Кароль, яка вийшла декілька місяців тому, постійно співає весь зал. Деякі з нових пісень, які ми граємо, люди співають, і це дуже-дуже приємно.

– Якій пісні з нового альбому підспівують найбільше?

– З нової платівки поки що найбільш знана «Безодня», те, що було оприлюднено окремо. Знають дуже непогано пісню «ДШ». І цікаво, що пісні «Побачимось» та «Дрантя» стають концертними хітами. І я не очікував, що це буде відомо вже на перших концертах.

– «Бумбокс» у роботі над цією платівкою також пройшов через своєрідне перезавантаження, через оновлення складу. З’явилися нові музиканти, і писали альбом по студіях у різних країнах.  Чи вплинула ця внутрішня кухня на альбом? Чи було важко відчути один одного? Це ж важливо, щоб музиканти були на одній струні.

– Безумовно. Це чудово і досвід, який ні з чим неможливо порівняти. Такі студійні сесії стають реальністю для тебе. Потім неймовірні крила і щастя в очах у музикантів, які стали частиною команди. Можливо, я трошки перебільшую, але вони світилися, і ти бачиш, що мрії збуваються, що віртуозне виконання, віра в свою мрію, бажання і впевненість зробити цю мрію своєю долею дають результати. І коли ти бачиш це в зовсім нових людях, наскільки їм небайдуже. Ти до сьогодні переживаєш свої перші хвилювання перед виходом на сцену, радієш вже очима цих людей за те, наскільки це круто мати можливість сьогодні, коли в країні йде війна, під захистом українських військових, грати рон-н-рол і подорожувати, насолоджуватись можливістю робити свою улюблену справу.

– У зв’язку зі зміною команди під тебе мають підлаштуватись як під лідера і зробити так, як ти хочеш, чи тобі доводиться йти назустріч?

– Це живий організм, і його треба тренувати, щоб він міг навантаження витримувати, щоб міг бігти, стрибати, пливти. Ми всі частини, руки, ноги, голови, шиї одного організму під назвою «рок-гурт» чи «хіп-хоп-рок-гурт». Ми маємо робити персональні вправи вдома і, збираючись до купи, присвячувати багато часу для того, аби «липло», як кажуть музиканти, щоб музика грала.

blank

– Коли буде кліп на пісню «ДШ»?

– Це не просто пісня про кохання. Це ще і звернення. Він вже готовий, і ми готуємо його до релізу. Ми з директоратом команди прийняли у режисера Стаса Гуренка кліп. Вже дуже скоро він буде оприлюднений. Ми планували зробити кліп на «Ангела», але тепер я ще хочу зробити кліп на пісні з другої частини.

– Щодо пісні «Ангел», хто є для тебе криголамом?

– Для мене криголамом є самота.

– Ти завжди пам’ятаєш про свої найголовніші мрії?

– Так. Нереалізованими є другорядні. Головні мрії — реалізовані. Тут і зараз.

Нагадаємо, що зірковий співак з Черкас Андрій Хливнюк записав нову пісню спільно зі співачкою Тіною Кароль. На потужну композицію «Безодня» також вийшов кліп.

Цікаво, що для Тіни Кароль ця пісня – перша дуетна композиція за роки її творчості.

Станіслав Гуренко став режисером відеороботи. Він також зізнався, що на змінальному майданчику панувало повне взаєморозуміння між співачкою та колективом.