Сьогодні вночі згоріла автівка секретаря міськради Ярослава Нищика. Про це він сам повідомив у Фейсбук.

“Перед голосуванням за знесення незаконних МАФів біля центрального ринку передають, що ” всьо будєт горєть”. В машині ніколи не було проблем з проводкою. Машина 10 годин стояла перед пожежею. В машині новий аккумулятор. Машина не на сигналізації, а на центральному замку. За 2 хвилини до пожежі у дворі сусіди бачили молодого хлопця, який метався по двору. Машина сьогодні пройшла діагностику і техогляд”, – написав Нищик.

blank

Тож, стверджує секретар, – це помста за його політичну діяльність.

“Дякую, тварі. Привіт зрозумілий”, – не добираючи слів написав секретар.

Між тим опоненти до промерської більшості у міськраді припускають, що авто Нищику могли спалити за наказом самого мера Черкас, щоб втримати лояльних депутатів у політичному “стійлі”.

“Я вже неодноразово писав, що Бондаренко є одним з головних учасників в діяльності ОЗГ в місті Черкаси. Як тільки його більшість починає шататися, то у депутатів його наближення щось відбувається. Йому так вигідно. Меру потрібен інфопривід, щоб відволікти людей від міських проблем, а саме необгрунтованого підняття тарифу, хвороби “пліткоманія”, вивезення негабарітного сміття, крадіжки бюджетних коштів на дорогах. Кожний рік щось відбувається, то вбивство депутата, підпал автівки, як це було з депутатом Сухарьковим, то викрадення авто у Тренкіна або Карася. Хочу нагадати мешканцям міста, що такої ситуації, яку мер створив в міськвиконкомі, не було не при жодному мерові міста. Він собі уявив, що він Алькапоне. Це вже не шахи від Бондаренка! Це вже бандитизм”, – вчідзначив депутат міськради, екс-секретар Олександр Радуцький,  нагадавши, що колись мер вже публічно заявляв, що якби жив у часи Сталіна, то розстріляв би опозицію. Радуцький також поспівчувавши колезі за знищене майно.

blankНагадаємо, згідно з декларацією, Нищику належить автомобіль Dodge Ram Van 2003 року випуску, який було придбано у минулому році.