Стартував фінал ІІІ Всеукраїнського конкурсу “Неймовірні села України 2018”. У передіку сіл, які набрали найбільше балів в результаті он-лайн голосування – Лебедин на Шполянщині. Поки що Лебедин на 2 місці, пише “Рідна Черкащина”.

“Село Лебедин розкинулося у самому центрі карти України — на Черкащині. Це найдавніше село Шполянського району, перша згадка якого датована ще у 1448 році. Село, яке згадується у двох народних піснях. Село, яке ставало свідком визначних подій, і тому завжди привертало увагу істориків та письменників”, – йдеться на сайті “Неймовірні села України 2018”.

Проголосувати за Лебедин можна ТУТ. Онлайн-голосування триватиме на сайті AgroPortal.ua до 16 серпня (включно). З 16 по 23 серпня редакція AgroPortal.ua зведе воєдино всі оцінки та 24 серпня на сайті AgroPortal.ua буде оголошено переможців, дату і місце нагородження.

Паралельно з онлайн-голосуванням кожен член експертної ради оцінюватиме села-конкурсанти. Під час підрахунку результатів бали онлайн-голосування та оцінки експертної ради буде зведено до єдиної 50-бальної шкали. Відповідно, максимальний бал для кожного села-конкурсанта за результатами онлайн-голосування — 50, експертної ради — 50. Максимальний бал — 100.