“Ми живемо тут як відлюдьки. Автобус до нас не ходить, за хлібом не знаємо чим і як дістатись”, – скаржаться селяни на сільських зборах минулого тижня.

Селяни звертались неодноразово й до сільської ради, й до райдержадміністрації. Проте рейс на ті села збитковий, адже на один виїзд автобуса до пункту призначення і назад потрібно 1500 тисячі гривень. А прибуток лише близько 300 гривень на день, коментує Віталій Накопюк, (директор ПРАТ «ТАЛЬНІВСЬКЕ АТП 17137»). Пишуть “Вісті Черкащини”.

-От в Кривих Колінах для прикладу, – додає Накопюк, – Володимир Мовчан, сільгоспвиробник за власні кошти ремонтує рейсовий автобус і відшкодовує пільговий проїзд пайовикам, не район, не держава – а він.

Замовником таких перевезень виступає Тальнівська райдержадміністрація, АТП лише виконавець. У районі дірявий бюджет, тому рейсовий автобус на дальні села потягнути не можуть. Подібна ситуація була й у Павлівці Першій, де жителі села і сільрада неодноразово звертались до місцевої влади з проханням хоч раз на тиждень пустити у їхнє село рейсовий автобус, на що отримували відмови, або просто їх переадресовували з однієї структури на другу.

-Якби тут сиділа Любомська, та у якої 59 тисяч гривень зарплата, ми б запитали її стосовно доріг до тих сіл і автобуса. А так її селяни знать не знають в обличчя. Обіцяю відповідь на ваше прохання надати до 1 травня цього року, намагатимемось вирішити цю проблему, щоб люди могли діставатись райцентру і сусідніх сіл, – запевнив Володимир Мовчан.