Днями відбувся практичний семінар на тему «Кадрові питання 2018. Шляхи їх вирішення». Учасниками семінару стали співробітники дирекції з управління персоналом ПАТ «Черкасиобленерго» та працівники, відповідальні за ведення кадрового діловодства у відокремлених структурних підрозділах Товариства, а саме менеджери з персоналу та інспектора з кадрів. Повідомляють у прес-службі товариства.

– Подібний практичний семінар проводиться Товариством вперше, проте в подальшому ми плануємо зробити подібні зустрічі регулярними. Усі ми чудово усвідомлюємо, що успіх будь якого підприємства досягається роботою людей. Безпосередньо від кожного з нас залежить, наскільки якісним буде кінцевий результат діяльності нашого Товариства. Як зростатиме його імідж. Наскільки буде успішною компанія, а значить – і її співробітники. Ми завжди повинні пам’ятати, що «кадри вирішують все»! – прокоментувала директор з управління персоналом Надія Братаніч.

Впродовж семінару учасники мали змогу ознайомитися із законодавчими змінами щодо формування особових справ працівників, розглянути актуальні питання ведення військового обліку та звільнення працівників за переведенням. Велику увагу було приділено нормативно-правовому регулюванню кадрової діяльності.

– Цей довгоочікуваний семінар пройшов на одному подиху і залишив лише позитивні враження. Атмосфера з самого початку задалася доброзичлива та емоційно сприятлива, що дозволило відкритись кожному з учасників та поділитися і досвідом, і особистим. Дуже добре було продумано програму, а саме, поєднання навчання, тестових завдань та знайомства з колегами. Особливо вразили тести та техніка візуалізації. Дякую за чудову атмосферу, нові знання, приємне знайомство та те, що об’єднали нас в одну команду. І сподіваюся на наступні зустрічі, – висловила свої враження старший інспектор з кадрів відокремленого структурного підрозділу «Уманські енергетичні мережі» Галина Кобко.

В процесі обговорення були надані відповіді на найбільш актуальні питання, розглянуто цікаві випадки з кадрової практики, а також визначені основні теми для подальших семінарів.

– Сподіваємось, що даний семінар буде корисним для наших працівників та дозволить оптимізувати робочий процес з ведення кадрового обліку. В подальшому, намагатимемося проводити такі зустрічі щоквартально. В свою чергу, ми очікуємо зворотного зв’язку стосовно вибору тем для обговорення та опрацювання на наступних практичних семінарах з кадрових питань, – зазначила начальник відділу кадрів Ірина Бадика.