У Києві на Арт-заводі Платформа 27-29 листопада відбувся Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE». Черкаську регіональну команду в компетенції «Зварювальні роботи» представив учень ІІ курсу ДНЗ «Канівське вище професійне училище» Сергій Бахімов разом зі своїм наставником Василем Коломійцем. У напруженій боротьбі студент здобув ІІІ місце, інформують в управлінні освіти і науки облдержадміністрації.

Загалом участь у змаганнях взяли 30 учасників-представників різних регіонів країни.

Нагадаємо, всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WorldSkillsUkraine», що покликаний сприяти зростанню престижності робітничих професій, розвитку професійної освіти шляхом гармонізації кращих практик і професійних стандартів. Участь у конкурсі WorldSkills беруть учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти, а також молоді кваліфіковані робітники та фахівці у віці від 18 до 22 років.

Профтехосвіту Черкащини на Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WorldSkillsUkraine» у компетенції «Кулінарне мистецтво» представляє учениця ДНЗ «Уманський професійний аграрний ліцей» Альона Деркач, у компетенції «Зварювальні роботи» – учень ДНЗ «Канівське вище професійне училище» Сергій Бахімов, у компетенції «Слюсарні роботи» – учень ДНЗ «Черкаський професійний автодорожній ліцей» Олександр Попик, у компетенції «Електромонтажні роботи» – учень ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» Ярослав Малашенко, у компетенції «Перукарське мистецтво» – учениця ДНЗ «Черкаське вище професійне училище ім. Г.Ф. Короленка» Світлана Степанець.

b2ap3_large_46786426_931527380372558_3670291008903446528_n