З 16 по 18 травня 2018 року відбудеться ХVIII обласна спартакіада серед працівників ПАТ “Черкасиобленерго”.

В ній візьмуть участь всі 24 відокремлені підрозділи Товариства, включаючи 22 райони електричних мереж, ВП “Енергоремонт” та команда апарату управління. Енергетики змагатимуться у 9 видах спорту: шахи, рибальство, настільний теніс, більярд, спортивне багатоборство, легкоатлетична естафета, стрільба із пневматичної гвинтівки серед жінок, дартс серед жінок та перетягування канату. Змагання відбудуться на території дитячого оздоровчого комплексу «Придніпровський» Золотоніського району Черкаської області.

– Спартакіада традиційна, але у минулому році вона не проводилася через скрутний фінансовий стан та через протестні дії в яких було зайнято практично весь колектив Товариства. В цьому році завдяки, діям керівництва, трудового колективу та голови правління ПАТ “Черкасиобленерго”, досягнуто повного погашення заборгованості по заробітній платі і ми маємо можливість провести спартакіаду, – зазначив голова первинної профспілкової організації ПАТ “Черкасиобленерго” Олександр Чорний.

В спартакіаді розіграють кубки, грамоти, а за перше загальнокомандне місце вручать перехідний кубок. Також, всі призери по окремих видах спорту отримають медалі, а командам-учасникам вручать пам’ятні вимпели з символікою нашого Товариства.