З нагоди Дня енергетика, який відзначають 22 грудня, на одному з підприємств цієї галузі відбулися урочисті збори. Із професійним святом його колектив привітав перший заступник міського голови Сергій Тищенко та подякував за щоденну працю.


Від імені міського голови Анатолія Бондаренка та всієї територіальної громади Черкас відзначив героїв енергетичного фронту медаллю «За сумлінну працю», грамотами виконавчого комітету та подяками. Нагородили працівників за «багаторічну сумлінну працю, професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток електроенергетичної галузі міста».

– Ви – наші невтомні герої, які за лічені години лагодять усе, що руйнує ворог. Разом ми змогли відпрацювати алгоритм з реагування на різні надзвичайні ситуації, аби люди були зі світлом та теплом.. Ви надійно тримаєте свій фронт. Цілодобово. Ризикуючи життям. Без сну та відпочинку, – сказав Сергій Тищенко. – Кожен із вас – відданий своїй справі та справжній фахівець, на якого можна покластися. Завдяки вашому професіоналізму спроби російських терористів занурити нас у темряву щоразу зазнають поразки. Від імені всього нашого міста дякую вам за роботу, за те, що не даєте темряві жодного шансу. Перемога – за світлом!