Сьогодні, 23 квітня 2019 року продовжуємо загальнонаціональну акцію по висадці саджанців вирощених із жолудів правічних дубів Тараса Шевченка (три дуба віком понад 1000 років, що ростуть у селі Будище, ботанічна пам’ятка природи місцевого значення). Про це повідомляє заступник начальника Державної екологічної інспекції Олександр Позняков.

Перші саджанці ініціативи Мінприроди «Дуби Шевченка єднають Україну» висадив Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак разом із місцевими школярами та студентами у Моринцях на Черкащині.

Напередодні дня Довкілля, що зазвичай святкується в третій тиждень квітня дві сотні саджанців були доставлені працівниками Держекоінспекції Центрального округу першим заступником Сергієм Поліщуком та держінспектором Іваном Ткаченком до Житомирщини та висаджені екологами та активістами в молодому Парку Нескорених пам’яті загиблим воїнам АТО та Небесної сотні та Ботанічному саду.

blank

Наразі, ми привезли 100 дерев на Полтавщину, де спільно з начальником Держекоінспекції Центрального округу Вадимом Осипенко та представниками Щербанівської ОТГ висаджено молодіі Шевченківські дубки в місцевій школі. Інша частина передана до Горбанівської ОТГ для висадки біля “Святого джерела”.

blank

blank