За результатами чергової хвилі подання заяв на гранти для ветеранів та їхніх родин було визначено 62 переможців, які отримають загалом 30 мільйонів гривень на започаткування або розвиток власного бізнесу. Про це повідомляє Урядовий портал.

Серед переможців 35 учасників бойових дій і 27 членів родин ветеранів. Зокрема, вісім переможців отримають грант до 250 тисяч гривень, 52 — до 500 тисяч гривень, ще двоє — до 1 мільйона гривень.

Найбільше грантоотримувачів із Вінницької, Львівської, Івано-Франківської, Рівненської, Київської областей та з міста Києва.

Найпопулярнішими сферами, в яких планують розвивати свій бізнес учасники програми, є оптова та роздрібна торгівля, ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів, тимчасове розміщування й організація харчування, переробна промисловість, сільське господарство.

Загалом від старту ветеранського компонента грантової програми «Власна справа» переможцями стали вже 746 ветеранів та членів їхніх родин. У їхній бізнес через гранти держава інвестує 340 мільйонів гривень.

Заявки на отримання гранту слід подавати разом із бізнес-планом за посиланням.