Карантин у школах міста продовжили. За це питання щойно проголосував виконавчий комітет Черкаської міської ради.

На сьогодні епідемпоріг перевищено, а захворювання на грип та ГРВІ – на піку.
Попередньо карантин продовжено до 16 лютого включно.
Карантин у школах міста продовжили. За це питання щойно проголосував виконавчий комітет Черкаської міської ради.

На сьогодні епідемпоріг перевищено, а захворювання на грип та ГРВІ – на піку.
Попередньо карантин продовжено до 16 лютого включно.


КОМЕНТАРІ