27 листопада у відділенні благодійної діяльності Центру соціальних послуг у місті Умань пройде збір пожертв на підтримку людей з інвалідністю, пенсіонерів та інших вразливих і малозабезпечених верств населення. Про це сайту «04744.info» повідомили в Управлінні праці та соціального захисту населення.

У «Щедрий Вівторок» кожен уманчанин зможе зробити свій внесок у благодійність не лише коштами, а й у вигляді волонтерської роботи, пожертв продуктів та одягу.

Організатори збору пожертв закликали благодійні організації, соціально орієнтований бізнес, громадські організації та волонтерів також долучатися до ініціативи.

«”Щедрий Вівторок” ― це шанс для громади міста долучитися до благодійних справ, допомогти потребуючим верствам населення та заохотити до цього інших», ― зазначили в Управлінні праці та соціального захисту населення.

Пожертви прийматимуть 27 листопада у відділенні благодійної діяльності Центру соціальних послуг за адресою: місто Умань, вул. Незалежності, 11. Довідки за телефонами: 3-16-10, 3-45-66.