Новий рік вже зовсім близько. І хоч через війну настрій не у всіх святковий, проте всі замислюються, що на нас чекає наступного року. Дізнатись, що приготували зірки та Чорний водяний кролик або кіт допоможе гороскоп на 2023 рік для всіх знаків Зодіаку.

Овен

Початок року для представників цього знака стане часом, коли їм вдасться реалізувати своє прагнення до незалежності. Також сильній статі вдасться продемонструвати свою мужність. Треба проявити себе з позитивного боку, щоб знайомства і спілкування дали позитивні результати.

Телець

Представників цього знака протягом усього року буде переслідувати їх минуле. Це можуть бути зустрічі зі старими знайомими, спогади про події або наслідки від попередніх занять. Можливі кар’єрні зміни. Перед вами відкриються нові можливості.

Близнюки

Представникам цього знака захочеться урізноманітнити своє життя новими знайомствами, спілкуванням зі старими друзями. Близнюкам радять налагоджувати ділові контакти. Завдяки цьому вдасться змінити роботу і вийти на нові висоти в кар’єрі. Навесні і восени потрібно уважно стежити за здоров’ям.

Рак

Прийдешній рік буде сприятливим у всьому для представників цього знака Зодіаку. Основою буде фінансова стабільність. У першій половині року можливий яскравий, але короткий роман. Якщо Раки захочуть знайти свою другу половинку, то потрібно дочекатися кінця року. З осені можна готуватися до кар’єрного росту.

Лев

Прийдешні 12 місяців будуть для представників цього знака перманентним хаосом і плутаниною. Левам радять уникати конфліктів і сварок. Інакше стосунки з рідними, колегами і друзями будуть зіпсовані на довгий час. У кар’єрі представників цього знака чекає визнання і повага. Здоров’я і фінанси в поточному році не принесуть проблем.

Діва

Представникам цього знака вдаватиметься все і завжди протягом 12 місяців, попри тимчасові труднощі. Вони швидко вирішуються і забуваються. Рік буде наповнений злетами і падіннями, але в останні 3 місяці вас чекає особливий успіх. Діви досягнуть такого бажаного фінансового успіху.

Терези

Рік для представників цього знака обіцяє бути відносно спокійним і успішним. У кінці літа і восени представники цього знака відчують в собі сили для нових звершень. Також в першій половині року буде складно будувати стосунки з людьми. Все змінить осінь. Також представники цього знака почнуть бачити хороше в людях.

Скорпіон

Представникам цього знака в наступаючому році потрібно буде відпрацювати за помилки минулого. При цьому потрібно бути гранично обережними, щоб не наступити на граблі вдруге. Скорпіони боротимуться зі страхами і невпевненістю в собі. Осінь і початок зими пройдуть в атмосфері підйому сил.

Стрілець

Відразу після новорічних свят представникам цього знака невимовно пощастить в кар’єрному плані, це обіцяє фінансову стабільність і навіть зміцнення фінансової бази до кінця року. У родині пануватимуть мир, спокій і любов. Також Стрільцям потрібно приділити увагу своєму здоров’ю.

Козеріг

У прийдешньому році представникам цього знака потрібно прислухатися до свого шостого почуття. У січні Козерогам вималюються цікаві перспективи. У березні вони отримають зміцнення ділових зв’язків, кар’єри і фінансової сфери. Наступить сприятливий період, коли хобі може стати прибутковим бізнесом.

Водолій

Протягом прийдешнього року представники цього знака будуть думати і піклуватися про близьких. Незважаючи на таку розслабленість робота не дасть збоїв і все буде йти відносно добре. В середині року з’явиться перспектива кар’єрного зростання. Водоліям радять не пропустити шанс і отримати нову посаду. На початку року Венера принесе приємну закоханість.

Риби

Всі плани представників цього знака реалізуються протягом року. Однак не варто гнатися за успіхом інакше можна швидко видихнутися. Рибам рекомендують робити все повільно і поступово. Тільки тоді ви отримаєте бажане. Якщо у стосунках не все гладко, перегляньте своє ставлення до людини. Влітку Рибам обіцяно доленосне знайомство.