Черкаські тероборонці та гурт “Flatcher” створили кліп до пісні, написаної в окопах. Нині її чули лише самі військові та музиканти, розповів Суспільному виконувач обов’язків пресофіцера черкаської тероборони Максим Дубінський.

Один із тих, кому присвячена пісня — черкасець Георгій Меделян — друг черкаських музикантів. Чоловік загинув в районі Попасної. Тоді в цьому місці на Луганщині кілька бійців черкаської тероборони віддали своє життя за Україну.

“Багато людей, наших воїнів загинули і ця пісня також є реквієм хлопцям, які не повернулися з Попасної”, — прокоментував фронтмен гурту “Flatcher” Сергій Бобров.

Протягом місяця над піснею разом працювали тероборонці та музиканти, додав він. Спочатку це мала бути музика, яку б бійці співали в окопах під гітару, як на відео нижче.

Слова пісні написав офіцер батальйону “Черкаси” Руслан Батир перед бойовим завданням.

“Перший куплет був написаний ще до моменту виходу нашого підрозділу на виконання бойових завдань. А вже другий куплет дописав, коли був в зоні бойових дій”.

А коли повернулися, вирішили створити таку пісню, яка б стала гімном черкаської тероборони. І тут пощастило з особовим складом, розповів начальник служби зв’язків з громадськістю Юрій Петренко: “У нашій бригаді багато людей різних творчих професій – це і художники, і композитори, які пишуть музику, і люди, які пишуть красиво вірші”.

Для знімання кліпу обрали Івківці на Чигиринщині. Місце – гора Богдана Хмельницького. З’їхалися туди, аби показати, що дух черкаської тероборони незламний, зауважив виконувач обов’язків пресофіцера черкаської тероборони Максим Дубінський. Він режисер цього проєкту.

“Чудова гора, бо одна із сюжетних ліній ролика – це бійці, солдати, які підіймаються вгору. Це метафора, це символ – рух вгору, до перемоги. Це складно, це не просто, це умовно Голгофа така. І врешті-решт вони підіймаються на вершину, бо вони переможці, непереможні, найкращі бійці України”.

Композитор Костянтин Доброцький зробив чотири аранжування пісні. Він зазначив, що хотів обрати найкраще: “Спочатку зробив, послухав і відклав. Потім послухав на наступний день – не так. Сам з собою сперечався. Та у результаті ця пісня надихатиме людей на боротьбу”.

Прем’єра кліпу відбудеться 2 липня. На ній згадають всіх, хто загинув.

Побачити відео можна буде і в соцмережах.