Кожен учень має власні думки щодо майбутньої професії. Але разом із бажаннями та мріями необхідно враховувати ще й можливості, тобто знання, вміння, навички, стан здоров’я, а головне – потреби ринку праці. Саме тому інтенсивну профорієнтаційну роботу служба зайнятості проводить зі старшокласниками.

Так, днями фахівець з профорієнтації Кам’янської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Оксана Корецька провела профорієнтаційний захід з учнями 9-го класу Ревівської загальноосвітньої школи.

Під час зустрічі 10 старшокласників отримали цікаву інформацію про те, як правильно обрати професію та уникнути помилок, застосовуючи формулу «ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА».

Діти ознайомилися із професіями майбутнього, актуальними професіями на ринку праці регіону та критеріями вибору майбутньої професійної діяльності.

«Головне – виважено та свідомо обирати фах, прислухаючись до себе, свого серця, розуміючи свої здібності та враховуючи перспективи працевлаштування. Адже, щоб стати успішним у тій чи іншій сфері діяльності, потрібно любити те, що робиш і отримувати від цього насолоду»,- наголосила фахівець з профорієнтації Оксана Корецька.

  Для закріплення інформації учні пройшли профорієнтаційне тестування за допомогою онлайн-сервісу «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа», за результатами якого кожен дізнався про підходящі йому напрямки діяльності.

  Детальна інформація фахівців з профорієнтації дозволила учням зрозуміти, який безмежний світ професій та що слід робити, аби не загубитися у ньому та досягнути успіху.

Повідомляє Кам’янська районна філія ОЦЗ.