У робочий час біля приймальні Смілянського міськвиконкому сталася сутичка між керуючою справами виконавчого комітету Людмилою Осейко та керівником відділу звернень громадян Людмилою Омельченко. Розмова двох посадовців завершилася бійкою, інформує  Про Все з посиланням на “Сміла ТВ”.

За словами голови профільної комісії з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики Володимира Примака, начальник відділу пані Омельченко напала на свого безпосереднього керівника пані Осейко та заподіяла їй тілесні ушкодження.

– Я не був свідком цієї події, але на записі видно, що першою нападає керівник відділу звернень громадян. І фізично вона сильніша. Їй запропонували дати пояснення, проте вона відмовилася і покинула робоче місце. Службовець органів місцевого самоврядування відрізняється від пересічних громадян. Він приймає присягу, для нього існують етичні норми поведінки. А Людмилу Омельченко вже неодноразово притягали до адміністративної відповідальності.

Як зазначив в.о. міського голови Сміли Віктор Федоренко, через такі дії він звільнив пані Омельченко з посади.

– Саме Омельченко була організатором “нічної” сесії, де розподілили бюджет міста. За це її вже звільняли з посади. Але тоді вона взяла десь довідку, що хворіла, подала до суду, і її поновили. Втім, свої обов’язки посадовець виконувала неякісно, за що керівник виносив їй догану. Тепер стався такий інцидент, що жінка на жінку піднімає руку, застосовує силу, та ще й таку – схопила за шию та давила. Зі слів секретаря, Людмила Осейко почала кричати, хрипіти. Вона вискочила, а та почала її душити за дверима. Є два свідки, які це бачили і наразі дають пояснення поліції, є відео з камер, де все зафіксовано. Я не думаю, що жінка повинна себе так поводити, та ще й держслужбовець у робочий час. Оскільки у неї вже була догана і сьогодні вона зробила досить серйозне порушення, я звільнив її з посади.

Причиною конфлікту між жінками, за словами в.о. міського голови Сміли, стали виявлені у документах неточності.

– На скільки мені відомо, Людмила Осейко запросила у Людмили Омельченко документи, в яких виявила певні недоліки. Вони йшли з ними до мого кабінету, але Омельченко її зупинила у коридорі, і між ними розпочався конфлікт.

Про цей факт було повідомлено в управління поліції. Слідчо-оперативна група відібрала у свідків пояснення. Проводиться перевірка.

Детальніше дивіться у сюжеті.