Превентивну акцію під назвою “Пішохід – зверни увагу на безпеку!” провели черкаські патрульні.


Поліцейські нанесли гасла, аби в черговий раз привернути увагу пішоходів на дотримання правил дорожнього руху.

Зокрема такі написи з`явилися там, де найбільша концентрація ДТП за участі конкретно пішоходів, а саме: в мікрорайоні Митниця, на бульварі Шевченка, вулиці Смілянській, в Південно-Західному районі та поруч ринку, що по вулиці Новопречистенській.

В них патрульні закликають “Взяти дитину за руку”, “Переходити на зелений”, “Сховати телефон”, “Вийняти навушники” і “Дивитися по сторонах”.

blank

“Пішоходи – це повноцінні учасники дорожнього руху і кожен третій з них, є порушником. Окремі думають, що вони не водії, отже, ПДР їм не потрібні. Але є ряд пунктів, які стосуються конкретно пішоходів і, усі мають розуміти, що уважність на дорозі може вартувати життя”, – каже інспектор зі зв`язків з громадськістю Вікторія Семенюк.

За дев`ять місяців 2018 року в місті Черкаси зафіксовано майже тисяча ДТП, серед них 188 ДТП з постраждалими, в яких 7 людей загинуло та 267 ДТП отримали травми різного ступеня тяжкості. За участі пішоходів зафіксовано 33 дорожньо-транспортних пригод, в яких 4 людини загинули та 34 людини отримали травми різного ступеня тяжкості, в яких 8 травмовано дітей.

blank

На жаль, дані статистики свідчать про те, що в деяких автопригодах винуватцями є самі пішоходи! Тож, взаємна повага учасників дорожнього руху до правил — як водіїв, так і пішоходів — запорука того, що ніхто не постраждає!

blank