Нового очільника і заступника директора з енергозбуту та комерційних питань отримав відокремлений структурний підрозділ “Шполянський район електричних мереж”. повідомляють у пре-службі “Черкасиобленерго”.

Директором Шполянського РЕМ призначено Богдана Гнатюка, який майже двадцять років свого життя присвятив енергетичній галузі, розпочавши трудовий шлях з посади контролера.

– Для мене честь очолити колектив Шполянського РЕМ. Я буду докладати максимальних зусиль, щоб колектив працював злагоджено та ефективно. Будемо працювати як одна команда – тоді нам все під силу, – наголосив Богдан Гнатюк.

На посаду заступника директора з енергозбуту та комерційних питань призначено Юрія Хищенка, який з 2000-го року працює у Шполянському РЕМ, останні шість років обіймав посаду старшого інспектора енергозбуту.

– Колектив мене добре знає. Я буду намагатися виправдати вашу довіру, а від вас сподіваюся на допомогу. Впевнений, що разом ми вирішимо будь-які задачі, – сказав Юрій Хищенко.

Голова правління ПАТ “Черкасиобленерго” особисто представив нових керівників трудовому колективу Шполянського РЕМ. Також, під час зустрічі Олег Самчук поспілкувався з працівниками, детально пояснив ситуацію, в якій наразі перебуває Товариство, відповів на запитання працівників та подякував їм за роботу, підтримку і віру в наше підприємство.

– Колектив – це наша основна цінність, тому наша задача відстоювати інтереси працівників, особливо тих, що довгий час в компанії, які в скрутні часи не зневірилися і залишились в Товаристві та допомогли його зберегти. Тому і ми, як керівники маємо підтримувати людей і їм допомагати. Завжди потрібно пам`ятати звідки ми вийшли, яку б посаду не обіймали, головне завжди залишатися людиною і розвиватися професійно. Вам необхідно скористатися можливістю і зробити все для нашого Товариства та наших працівників, – заявив Олег Самчук.